ככה "תחרשו" את אירופה!

ככה "תחרשו" את אירופה!

הו אירופה!

יבשת מדהימה שכעת נמצאת בשיאה.

אירופה מציעות מגוון מדינות ים תיכון תוססות, היא מכילה מדינות מערביות וצפוניות קרירות ונהדרות, כמו גם ימים, אגמים תעלות, טירות ונופים קסומים.

בארץ ובעולם, יש לא מעט אנשים שרוצים לצאת למסע בין המדינות האטרקטיביות ובכך לצאת אל מספר חודשים בהם אפשר לשהות ולתור את היבשת.

את הטיול או את השהות במדינות האיחוד, יכול לבצע כול אחד! בין אם מדובר בסטודנטים שרוצים ללמוד באזור, לבין אם מדובר במי שרוצה להנות מטיול של מספר חודשים אחרי צבא, או מטיול זוגי ומשפחתי יוצא דופן.

כיצד חורשים את אירופה?

מי שירצה לחקור את האזור: יוכל לעשות זאת באמצעות טיול ממדינה למדינה – זאת עם מעבר גבולות יעיל. את אירופה אפשר לחצות באמצעות נסיעה ב europetrain , ברכב שכור, בטיסה, ועם קרוזים שמציעים שייט באוניית פאר בנהרות מפורסמים ועגינה בכול יום, ביעד אחר.

מלבד הטיולים הארוכים או הקצרים שניתן לקיים בתוך היבשת – ישנם אנשים שמעוניינים לגור ולשהות במדינות האיחוד קצת יותר מ 3 חודשים (3 חודשים הוא זמן ויזת התייר שניתן לקבל).

אבל כיצד אפשר לטייל לגור לעבוד וללמוד בכל אירופה? הנה שיטה מעולה לעשות זאת:

כיום, יותר ויותר ישראלים הפכו מודעים לעבודה כי באמצעות הוצאת דרכון פורטוגלי: ייתכן כי הם יוכלו להפוך לאזרחים של מדינות האיחוד האירופי. מלבד זאת, הוצאת הדרכון עצמה – מאפשרת פריווילגיות, כמו שהות ארוכה יותר בכול אחת ממדינות האיחוד, כמו גם מעבר קל יותר בין גבולות ושדות תעופה ושאר הטבות המיועדות לבעלי דרכון פורטוגלי.

מדוע דווקא פורטוגל?

לפני שנסביר מדוע כדאי להוציא דרכון פורטוגלי: חשוב להבין כי על פי חוקי האיחוד, כול דרכון של מדינה ששייכת איליו יהיה אפקטיבי עבור שהייה במקום וקבלת זכויות נוספות של מחזיקי דרכון אירופי. בעוד שפורטוגל הפכה ליעד אטרקטיבי גם עבור מגורים משום שהיא נחשבת יעד שקל יותר לישראלים לקבל בו אזרחות.

פורטוגל כידוע, הוציאה הודעה לציבור לפני מספר שנים בה רשימת שמות משפחה של אזרחים יהודים, אשר על פי החוק נחשבים כבעלי יכולת קבלת אזרחות במדינות כמו ספרד, פורטוגל, רומניה וכדומה. בכך שמות משפחה כמו כהן, עוזיאל, מור חיים ועוד, הפכו באופן אוטומטי לכאלה שיש סיכוי שמי שנושא את השם: יוכל לקבל דרכון לאח ממדינות אירופה ובכך עם הזמן גם להפוך לאזרח.

רוצים לחוות את מדינות האיחוד לאורך זמן? הוצאת דרכון פורטוגזי יכולה להיות התשובה! אזרחות אירופאית השייכת לכול מדינה תאפשר לישראלים מרחב תנועה רחב יותר, אופציות תעסוקה מעבר לים, מגורים זולים ואף רכישת דירה בפורטוגל ושאר מהלכים ביניהם טיול חוצה גבולות ביבשת הנפלאה! אז זה הזמן לבדוק זכאות לדרכון אירופאי.

 

המומלצים
תוכן עניינים
לשיחה עם נציג
מאמרים אחרונים
ויזה לסרי לנקה

סרי לנקה הפכה להיות בשנים האחרונות לאחד מהיעדים המועדפים ביותר על הישראלים במזרח הוא סרי לנקה. מדובר במדינה שמציעה לישראלים חופשה חלומית עם לא מעט

קרא עוד »
פורטוגו

סיורים מודרכים בעברית בפורטוגל – פורטוגו קיבלתם את האזרחות והדרכון הפורטוגלי, ההתרגשות בשיאה, אתם אורזים את המזוודה ועושים את דרככם לפורטוגל… אבל רגע? מאיפה מתחילים?

קרא עוד »
דילוג לתוכן