איזי נדלן פורטוגל לוגו EASY NADLAN PORTUGAL

נדלן ליסבון

שוק הנדל"ן בליסבון: כל מה שצריך לדעת בשנת 2023

ליסבון היא אחת הבירות האטרקטיביות באירופה, בשל האקלים שלה, האווירה השלווה שלה, הקרבה לחופים או אפילו יוקר מחיה מופחת בהשוואה לערים גדולות אחרות באירופה (ושלא נדבר על ישראל..). למעשה, ביצוע השקעה בנדל"ן בליסבון יכול להיות רעיון נבון.

בנוסף, ליסבון היא עיר שבה החיים טובים, עם אקלים מתון מאוד גם במזג אוויר קר, התושבים ידידותיים, המסעדות טובות מאוד ומיקומה המרכזי המאפשר גישה נוחה לאזורים הראשיים של פורטוגל, ברכבת, אוטובוס, מטוס או רכב .

למה להשקיע בנדל"ן בליסבון?

כוח המשיכה החזק של ליסבון מאפשר למשקיעים להיות בטוחים בהשכרות עונתיות מובטחות במידה ויש לנכס רשיון AL, אן אם ברצונם לרכוש נכס להשכרה לתווך ארוך, ולמי שרוצה פשוט לעשות רילוקיישן ולרכוש נדל"ן איכותי במחיר סביר יותר מאלה הנהוגים בישראל.

הנדל"ן בליסבון (ובפורטוגל כולה) פורח כבר כמה שנים והמחירים מטפסים במהירות מסחררת. עדיין לא פיספסתם את הרכב ומומלץ להשקיע בליסבון, אם כי ליסבון תישאר המקום היקר בפורטוגל והמחירים עולים פחות מהר מאשר במקומות אחרים – מדובר בהשקעה הכי בטוחה בפורטוגל.

התאוששות של הנדלן הליסבונאי לאחר קיפאון הקורונה

בשנת 2022 – 2023, ליסבון חוזרת לחיים לאחר השנים 2020 ו-2021 בסימן משבר קוביד-19 ואובדן מקור ההכנסה העיקרי של העיר שהיה מבוסס הרבה על תיירים. התאוששות זו הולכת יד ביד עם פריחה ברכישות נדל"ן על ידי זרים במדינה בינהם כמובן אלפי ישראלים, שגרמו לעלייה של יותר מ-11% במחיר למ"ר תוך מספר חודשים.

עלות הדיור בפורטוגל כולה גדלה ביותר מ-50% ב-5 השנים האחרונות. עם זאת, ליסבון, היקרה יותר, מצליחה להכיל את האינפלציה הזו על ידי עליה פחות משמעותית משאר פורטוגל מה שמאפשר למוצרי נדלן ליסבונאים לא להעלות אבק.

 

עבור משקיעים, התשואה הגולמית בליסבון יכולה לנוע בין 5% ל-12% בשל האטרקטיביות הרבה של העיר לסטודנטים ולעובדי נוודים.

 

 

נדלן בליסבון - יעד השקעה נגיש לכל אירופה בקלות
נדלן בליסבון - יעד השקעה נגיש לכל אירופה בקלות
המומלצים
תוכן עניינים
לשיחה עם נציג
מאמרים אחרונים
הקהילה היהודית פורטו

הקהילה היהודית פורטו, מנכ״ל החברה חזר עם תמונות מדהימות מבית הכנסת כדורי בפורטו. בית כנסת כדורי הוא ראש עטרת הקהילה היהודית של פורטו. להזכירכם הקהילה

קרא עוד »
דילוג לתוכן