איזי נדלן פורטוגל לוגו EASY NADLAN PORTUGAL

דירות בפורטו להשכרה

נדל"ן להשכרה - מגמות מחיר למ"ר באזור פורטו, Idealista.pt

כמות נכסים למכירה בעיריות של מחוז פורטו

כמות נכסים למכירה בעיריות של מחוז פורטו

המחירים למ"ר בפרברים האחרים של פורטו בשלושת החודשים של 2023 עליהם התבססנו לא השתנו הרבה. עם זאת, במשך 12 חודשים, כולם הראו עלייה. אלופות בקצב הצמיחה השנתי של המחירים למ"ר ב-2022 היו טרופה (32.5%) ופנאפיאל (32.4%), שאף עקפה את מטוזינהוס.

מחיר דירה למכירה במחוזות השונים של פורטו

המחוזות היקרים ביותר של פורטו כיום הם "אלדואר – פוז דו דורו – נבוגילדה" ו"קדופייטה – סנטו אילדפונסו – סה – מיראגיה – סאו ניקולאו – ויטוריה". למרות השמות הארוכים, מדובר באזורים קטנים יחסית אך מאוכלסים בצפיפות. הראשון ממוקם בפתחו של נהר הדואורו ויש לו גישה לאוקיינוס, בהתאמה לחופים. באותו אזור נמצאות גם נקודות משיכה, כמו הפארק העירוני של פורטו, בית החולים CUF Porto, וה-Universidade Católica הידועה לאומית. המחיר למ"ר במכירה ירד מעט מנובמבר 2022 ל-4,199 אירו בינואר 2023, אך הוא צמח ב-12.1% במהלך השנה.

הרובע השני, "Cedofeita – Santo Ildefonso – Sé – Miragaia – São Nicolau – Vitória", הוא לב ליבה של פורטו, עם אטרקציות כמו קתדרלת פורטו, תחנת הרכבת סאו בנטו, חנות הספרים Lello (ההשראה לג'ואן רולינג) , בית המוזיקה, מגדל טורה דוס קלריגוס… הרשימה אינסופית. כמעט כל בניין באזור הוא אנדרטה היסטורית כלשהי. ערכי הנכסים עלו במהלך שלושת החודשים האחרונים והשנה (11.4%), והגיעו ל-3,934 אירו למטר בינואר 2023.

רובעים אחרים של פורטו עם מחירים מעל 3,000 אירו למ"ר הם האזורים הסמוכים למרכז ההיסטורי של המערב והמזרח: Lordelo do Ouro e Massarelos ו-Bonfim. הם גם קומפקטיים יחסית ויש להם הרבה מבנים יפים ותשתיות שונות. שתי השכונות ביצעו עליות מחירים של עד 3.8% בשנה, אך מדי רבעון הציגה בונפים ירידה קלה במחירים הממוצעים, ולורדלו, להיפך, הציגה עלייה קלה.

הרשימה שלנו מסתיימת בשלוש שכונות עם מחירים ממוצעים של 2,500 אירו למ"ר: פארנהוס, רמאלדה וקמפניה. ראוי לציין שבקבוצה זו יש את אזור העיר עם הגידול השנתי הגבוה ביותר (רמאלדה) והאזור היחיד של פורטו בו המחירים מאז ינואר 2022 לא עלו אלא אף ירדו (Campanhã). מעניין מה גרם לירידה הזו. האם הקרבה לתחנת הרכבת Campanhã היא שהופכת את האזור ללא אטרקטיבי? או האם ישנם גורמים נוספים שקובעים את מחיר הנדל"ן בפורטו? אתה יכול ללמוד פרטים נוספים מסוכן נדל"ן מקצועי אם אתה קונה נכס בעיר זו.

המומלצים
תוכן עניינים
לשיחה עם נציג
מאמרים אחרונים
אסור לפספס בפורטוגל

אסור לפספס בפורטוגל הדרכון הפורטוגלי שלכם מוכן? יאלה בואו לגלות את המדינה המופלאה הזו תרבות ליסבון והאזור בביקורכם בפורטוגל לא תרצו לפספס את מנזר ז'רונימוס

קרא עוד »
דילוג לתוכן