איזי נדלן פורטוגל לוגו EASY NADLAN PORTUGAL

ליווי משקיעים בפורטוגל

ברוכים הבאים ל-EASY NADLAN ו-EASY NATIONALITY, אלו הם הכובעים שלנו למתן שירותים לליוויים עסקיים בפורטוגל.

מלבד משרדי ליווי ייצוג ומתן שירות מקצועי למשקיעים בפורטוגל קיים בקבוצה שלנו גם אתרי חדשות שאנו מפעילים בפורטוגל: 

חדשות פורטוגל – אתר חדשות בעברית נוסד בשנת 2018

Portugal Pulse: אתר חדשות באנגלית נוסד בשנת 2023

Portugal France: אתר חדשות בצרפתית נוסד בשמנת 2023

ליווי משקיעים בפורטוגל

אנחנו כאן כדי לפשט לכם את עולם ההשקעות בפורטוגל ולהנגיש לכם שירות ליווי בהשקעה שלכם במעטפת שירותים רחבה, לספק לכם גם כמובן את התמיכה, הידע והמומחיות הדרושים לכם להשקעה נכונה וחכמה.

EASY NADLAN: המלווה שלכם שלכם  השקעות נדל"ן בפורטוגל

השקעה בשוק הנדל"ן של פורטוגל : בין אם אתם נמשך אל הפיתוי ההיסטורי של ליסבון, החופים שטופי השמש של אלגרבה, או האלגנטיות הכפרית של עמק הדורו, הצוות שלנו ב-EASY NADLAN מוקדש כולו להפוך את השקעת הנדל"ן שלך למציאות.

עם שנים של ניסיון בתחום הנדל"ן הפורטוגזי, הצוות שלנו מציע שפע של ידע ומומחיות שידריכו אותכם בכל שלב במסע ההשקעה במדינה המרתקת: פורטוגל. מזיהוי נכסים פוטנציאליים ועד למשא ומתן על עסקאות, מניהול או שירותים משפטיים ועד פיקוח על ניהול הנכס לאחר הרכישה, אנו הופכים את תהליך ההשקעה בנדל"ן פורטוגלי לקל ופשוט ככל האפשר.

אנו מאמינים שהמפתח להשקעה מוצלחת בפורטוגל טמון בהבנת הנופים התרבותיים, הכלכליים והאזוריים הייחודיים של המדינה. הידע המקומי ותובנות התעשייה שלנו יבטיחו שתגבשו דעה ותקבלו החלטות מושכלות המתאימות למטרות ההשקעה ולציפיותיות שלכם.

איזי נשיונליטי ליווי משקיעים בפורטוגל בנבחי הבירוקרטיה הפורטוגזית

פורטוגל מציעה תוכניות תושבות והתאזרחות אטרקטיביות, כולל תוכנית ויזת הזהב הנודעת (נגנזת ב2023 חבל למי שפספס!), מה שהופך אותה לבחירה פופולרית יותר ויותר עבור משקיעים בינלאומיים ויחידים המחפשים בית שני או אזרחות נוספות.

קבלת תושבות או אזרחות באמצעות השקעה יכולה להיות תהליך מורכב. כאן נכנסת לתמונה EASY NATIONALITY. צוות המומחים שלנו, הבקיאים בחוקי הלאום הפורטוגזיים ובנהלי הגשת הבקשה, נמצאים כאן כדי לפשט עבורכם את התהליך. מהבנת זכאותכם ועד הכנת הניירת הדרושה וניווט בתהליך הגשת הבקשה, אנו מספקים שירות מקיף שנועד להפוך את המסע ללאום הפורטוגזי לקל ככל האפשר.

– תהליכים נוטריונים ושירותים משפטיים.

– חוות דעת על רגולציה מקומית.

– ניתוח שוק לפני השקעה בפורטוגל.

EASY NADLAN ו-EASY NATIONALITY: ליווי חובה לכל משקיע

המשימה המשותפת שלנו היא לספק חוויה חלקה, נטולת מתח ומוצלחת לכל הלקוחות שלנו.

בין אם החלום שלכם הוא להחזיק בנכס פורטוגזי מקסים, להבטיח עתיד טוב יותר באמצעות הוצאת אזרחות פורטוגזית, או שניהם, אנחנו כאן כדי להדריך אותכם בכל שלב בדרך במקצועיות, מסירות ושירות אישי.

ברוכים הבאים לפורטוגל. ברוכים הבאים ל-EASY NADLAN ול-EASY NATIONALITY!

המומלצים
תוכן עניינים
לשיחה עם נציג
מאמרים אחרונים
יהדות יוון וגירוש ספרד

רבים ממגורשי ספרד, הגיעו ליוון וקבעו את משכנם באי רודוס. התקיימה שם קהילה מפוארת לצד שמירה על המסורת. מלחמת העולם השנייה קטעה את רצף הדורות.

קרא עוד »
הקהילה יהודית ליסבון

ליסבון ליסבון הינה אחת מהערים הדומיננטיות והמשפיעות ביותר בעבר ובהווה של פורטוגל. מדובר בעיר הבירה של פורטוגל אשר מתגוררים בה יותר מחצי מיליון תושבים. כיאה

קרא עוד »
דילוג לתוכן